הובלות קטנות בתל אביב

שירותי אחסנה מקצועיים ביותר: כלל מחסני החברה תמיד הינם נגישים ביותר וגם תמיד ממוקמים אך ורק באזורים האיכותיים והמרכזיים ביותר אשר פרוסים ברחבי הארץ. ישנם מחסנים אשר ממוקמים יותר במרכז הארץ וישנם גם מחסנים אשר גם ממוקמים בפריפריה ואפילו בקצוות הארץ אבל לעולם לא באזור נידח ומשומם אשר קשה להגיע עד אליו או אשר מועד יותר בקלות לפריצות ולגניבות. כאשר מדובר על שירותי אחסנה אשר מסופקים על ידי החברה שלנו אז מדובר בשירותים איכותיים ביותר וגם במחסנים אשר הינם תמיד מטופחים מאוד, נקיים מאוד, מרווחים ביותר ובאופן כללי מותאמים עבור האחסנה של רכוש, ציוד, סחורה ומוצרים מכל סוג ובכל גודל. יתר על כך, כאשר מדובר על אחסנה של מוצרי מזון אז חשוב לדעת כי אתם מקבלים אחריות מלאה עבור האחסנה של כלל המוצרים הללו.

הובלות בבת ים

מלבד זאת, כאשר מדובר על אחסנה של ציוד רפואי או\ו ציוד אלקטרוני או ציוד חשמלי אז אתם כמובן גם זכאים לאחריות מלאה וכלל הציוד תמיד מאוחסן בתנאים הנאותים ביותר ובצורה הזהירה ביותר.

החברה שלנו מספקת מלבד שירותי האחסנה עצמם למשך כל תקופת זמן אשר הינה רק רצויה מבחינת הלקוח\ה גם שירותי הובלה עד מקום האחסנה עצמו וגם שירותי הובלה מהמחסן בתום תקופת האחסנה.

מלבד זאת, החברה שלנו גם מספקת שירותי הובלה ואחסנה בתנאי קירור וגם בתנאי הקפאה עבור מוצרי מזון אשר יש צורך לאחסן בצורה כזאת.

כמו כן, החברה שלנו הינה אמינה ביותר ומספקת אחריות מלאה וכיסוי ביטוח מלא עבור כלל התכולה של הלקוח\ה למשך כל תקופת האחסנה- אם מדובר בתקופה של חודש או חודשיים וגם אם מדובר בתקופה של שנה ומעלה מכך.

הובלות בטבריה

יתר על כך, אנו עומדים לשירותכם בין אם אתם מעוניינים לאחסן סחורה רבת היקף או מוצרי מזון או חומרים ארכיונים אשר אין לכם כרגע עבורם מספיק מקום פנוי במשרדכם או אם אתם צריכים לנסוע לחו"ל לתקופת זמן מסוימת ולא מעוניינים להמשיך ולשלם שכירות או שמטעמי בטיחות אתם מעדיפים לאחסן את כלל הרכוש והציוד שלכם במקום בטוח ביותר.

בכל מקרה חשוב לדעת גם כי מחסני החברה נגישים גם בתחבורה ציבורית וגם בכלי רכב פרטי והינם גם תמיד מאובטחים לקפידה, בתנאי אבטחה מעולים וגם תמיד נעולים על ידי שער חשמלי ודלת הכניסה הראשית למחסן גם תמיד עשויה מפלדה חזקה אשר נעולה על ידי רב בריח כאשר רק הלקוח\ה מקבלים את המפתח למחסן עצמו וגם המפתח לתא האחסנה הפרטי שלהם.

כמו כן, גם הדלת של כל תא אחסנה של כל לקוח\ה נעולים על ידי דלת אשר עשויה מפלדה ומערכת נעילה של רב בריח.

. שירותי הובלה לחו"ל: החברה המקצועית והמנוסה ביותר שלנו מספקת שירותי הובלה ברמה הגבוהה ביותר לא רק עבור הלקוחות הפרטיים השונים אלא גם עבור הלקוחות העסקיים של החברה.

הובלות קטנות ברמת גן

מדובר בשירותים מתקדמים ביותר אשר הינם באיכות הגבוהה ביותר אשר רק אפשרית וגם בהתאם לצרכי הלקוח\ה וכמובן מדובר בהובלה בדרך המהירה יותר אשר הינה בעצם תוך כדי השימוש במטוס הובלה משוכלל ביותר או שקיימת גם אופציה לביצוע הובלה אשר הינה זולה יותר אך גם איטית יותר וזה בעצם הובלה באמצעות הים ותוך כדי שימוש באניות משא. מדובר בדרך הובלה אשר הינה המועדפת במקרה זה וזאת במיוחד אם אתם מעוניינים לחסוך בהוצאות.

יתר על כך, החברה שלנו גם מספקת שירותי הובלה מעולים עבור כלל הלקוחות העסקיים לחו"ל וזאת גם על בסיס קבוע כולל ביצוע שליחויות שונות וגם שליחויות של מסמכים שונים וגם מדובר במקרה זה על ביצוע הובלות והעברה של ציוד תעשייתי, ציוד משרדי משוכלל ביותר וגם ציוד ספורט או ציוד רפואי מגוון מהארץ למקום היעד בחו"ל- במיוחד אם מדובר במקום יעד באירופה או בארצות הברית.

מדובר בדרך הובלה אשר הינה איכותית ביותר, דרך הובלה מתקדמת במיוחד ונוחה ביותר וגם אנו מספקים ביטוח וכיסוי ביטוח מלא עבור ביצוע הליך ההובלה וכמובן במידה ויגרמו נזקים כלשהם אז אתם תהיו מפוצים באופן מלא. הובלה לחו"ל נחלקת בעצם לשני סוגים- הובלה תוך כדי השימוש במטוסי הובלה וזאת דרך הובלה אשר גם נחשבת כמהירה יותר וגם הובלה תוך כדי השימוש בספינת או אניית משא אשר מסוגלת להכיל כמויות אדירות של תכולה כולל ציוד, סחורה ומוצרים בהיקף גדול ובכמות ובכובד רב.

הובלות קטנות ברחובות

כמובן שגם בעת הובלה באמצעות השימוש במטוסי הובלה אז ניתן למקם על גבי המטוס כמות אדירה של תכולה אבל מדובר על כמות מופחתת בהשוואה לכמות אשר ניתן למקם על גבי ספינת או אניית המשא.

כאשר מדובר על ביצוע הובלה לחו"ל אז מדובר על הובלה עד הנמל הימי או נמל התעופה בארץ וגם מדובר על הובלה עד מקום היעד הנדרש בחו"ל מהנמל הימי בחו"ל או מנמל התעופה בחו"ל. יתר על כך, מדובר על דרך הובלה אשר הינה מתקדמת ומשוכללת במיוחד ודרך הובלה אשר הינה ברמת איכות מתקדמת במיוחד.

הובלות קטנות באשקלון

יתר על כך, הובלה לחו"ל הינה אחת מדרכי ההובלה היותר משוכללות ובטוחות אשר החברה שלנו מספקת עבור כלל הלקוחות הפרטיים כמו גם העסקיים השונים ואנו גם מספקים כיסוי ביטוח מלא ופיצויים מלאים במידה ונגרם גם הנזק הקל ביותר לתכולה או לרכוש או לציוד או למוצרים או לסחורה שלכם במהלך ביצוע ההובלה או במהלך הטיסה או ההפלגה.

כמו כן, חשוב לדעת כי כאשר מדובר על הובלה במטוסים או באניות משא אז כלל התכולה של הלקוח\ה ממוקמת אך ורק בתוך מכולות מיוחדות אשר שומרות על תנאי ההובלה הנאותים והמתאימים ביותר כולל תנאי קירור או תנאי חימום או תנאי הקפאה וכל זאת בהתאם לצורך של הלקוח\ה ובהתאם למוצרים או לסחורה או לציוד אשר הינם מיועדים להובלה לחו"ל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *